stryda

Oblibene polozky

Při kliknnutí na hvězdičku panel oblíbené položky na liste, se vybrané video do oblíbených položek nedostane,je nějaký limit kolik oblíbených položek může na liste byt.

Odpovědi
bolak

Může jich tam bejt vidět tolik, kolik se jich tam vejde, a všechny další se pak ukládají jako skryté, například do složky OSTATNÍ ZÁLOŽKY nebo pod nějaké tlačítko na konci lišty, na které klikneš a rozvine se ti seznam všech záložek.

Hamon

Jak kde.

cochee

Měl bys to asi upřesnit. U mě v PC třeba nic takového jako „hvězdička panel oblíbené položky na liste“ nenajdeš, takže já osobně netuším, na co se ptáš.