Fantassia

Kde nakupujete pro naše nejmilejší a nejmenší děti oblečení? (kolem 1 roku)

Kde nakupujete pro naše nejmilejší a nejmenší děti oblečení? Kolem 1 roku prosím :)

Odpovědi
Ludenka

Kdekoliv, kde narazím, tam to vezmu, když je potřeba, ale nejraději sedím doma a surfuju po netu, zrovna v tomto počasí nesnáším chození z obchodu do obchodu, v bundách, zpocená, pak vylezu ven, je mi zima a tohle pořád dokola….

ZoneVerita

Já jsem na tom stejně jako Luděnka, postupem času jsem zjistila, že po netu je to mnohem pohodlnější a smluvní podmínky už jsou taky mnohem volnější, takže objednávám online nejvíce teda na dupydup.cz, ale když je něco někde jinde tak i tam :)

Tressi

Já jsem teď kupovala neteři oblečení na netu. Je to takové to s vtipným potiskem. Moc se mi to líbilo, ale to je spíš jako dárek. Každopádně jsem z toho měla radost jako malá :D naštěstí se to rodičům taky líbilo :)

JohankaDl

Oblečení pro děti jedině tady http://www.pin­korblue.cz/Mo­da/ :)

Korálnatka

Tressi, mohla bych se zeptat, kde jste nakupovala? Napadlo mě to koupit jako dárek, ale nikde nic takového neviděla. Takže můj nápad docela ztroskotal :( Navíc už mi docházejí nápady, co pořád kupovat, máme v rodině docela dost dětiček a nerada kupuji stále to stejné…

Glavinka

Já jsem taky letos nakupovala už jen po netu, protože je to mnohem pohodlnější a oblečení se případně podědí na menší děti :D

Jakub Tlapal

Zdravím, manželka si hodně pochvaluje oblečení z bio bavlny, které objednává z https://www.ta­maiti.cz/ . Už když byla těhotná, tak hrozně řešila, kde a jaké oblečení bude kupovat. Mně to nepřijde zas tak důležité, ale já se v tom nevyznám, tak jí do toho nechci mluvit. Hlavně když je spokojená a pak jsme spokojení všichni 😁 .

Vikki.vivi

Ahoj, u nás byl problém vždy s bodyčkama… Zkoušela jsem koupit v levných obchodech, to byla tragedie. Pak značkový, to mi nesedla kvalita za tu cenu. A na doporučení kámošky jsem zkusila biobavlněné i merino rostoucí bodýčka od crawler-shop. Mají vydržet 3 velikosti, mají prodlužovák mezi nohy. Materiál vypadá fakt kvalitně a ušití taky. Super, jsem konečně spokojená.

Derrynka

Joooo, to mi ani nemluv… Levná bodyčka jakože vůbec nekupovat a u těch dražší prostě koukat na materiál a jeho kvalitu. Jinak jsou to vyhozené peníze.

Cizecek.M

Je to tak. Taky jsem se už několikrát spálila. Raději koupím méně oblečení, ale kvalitního. Protože jen tak mám jistotu, že opravdu vydrží a budou k něčemu. Oblíbila jsem si merino vlnu, a tu mohu jen doporučit.

TominkaFuky

Jeee, to mi teda mluvíš z duše :) Já mám stejný názor. Kde merino oblečení pro děti kupuješ?

Kajolka

Ahoj crawler-shop znám, ale přiznám se teda, že mám starší děti. Ale kámoška má mimi a na kvalitu bodyček si stěžuje, tak jsem si právě říkala, že bych jí k vánocům dala nějaká kvalitní body pro mimi. Takže tady mají kvalitní? A to opravdu vydrží 3 velikosti? :)

TominkaFuky

Já jsem tento shop teda neznala a docela mě to mrzí, protože co jsem se tam koukala, tak mají věci z merino vlny, která je úžasná sama o sobě a pro děti teda opravdu hodně. Máš od nich zkušenost s tou ninja kuklou?

KaraskovaAl

Jojo, tak merino vlna, to je sázka na jistotu kvality. Taky tam nakupuju díky tomu, že vím, že tam koupím opravdu kvalitu.

Cizecek.M

Máš zkušenosti s kuklou z merino vlny? Na tom crawler-shop.cz je mají. Tak bych ráda věděla, jak jste s ní spokojeny.

KaraskovaAl

Kupovala jsem ji právě na tom crawler-shop a musím říct, že je skvělá. Je z velmi kvalitního materiálu a perfetkně drží. Na zimu ideální.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Fantassia

ZoneVerita: a ty jsi tam kupovala i třeba nějaké hry? Konkrétně třeba tuto? http://www.du­pydup.cz/hry/kou­zelnicka-sada-75-kouzel/

ZoneVerita

Fatnassia: Jeee, tak to nééé, to já tam kupovala jen oblečení pro malé děti, hry nakupujeme v obchodě :)

Fantassia

No tak to nic, to mně oblečení tolik nenadchlo jako ta hra, kluk je totiž do kouzel celý pryč a k narozkám by ho to určitě potěšilo.

Tressi

Korálnatka, já jsem nakupovala přes internet pokud chcete přímo webky tak www.cool-baby.cz, mají tam docela velký výber a samé úžasné věcičky :) Jako dárek si myslím, že je to výborná volba. Potřebná věc, ale přesto uděláná originálním způsobem :)

Korálnatka

Děkuji, už jsem se dívala a je to přesně to, co jsem hledala. Tak ještě jednou děkuji za tip :) jsem hrozně ráda, že nemusím vymýšlet nic nového, protože s nápady mám docela krizi…