opa

Objevil se mě na monitoru modrý rámeček.Je v něm napsáno AUDIO,značka reproduktoru napsáno volume 100.

Objevil se mě na monitoru modrý rámeček.Je v něm napsáno AUDIO,značka reproduktoru napsáno volume 100.Jak to z tama dostat.Děkuji.

Nejlepší odpověď
www

Prohlédni hlavní panel (dole vpravo), zda tam nemůžeš ono okno zrušit. Pokud ne, běž do ovládacích panelů, zvuky a zruš to tam.
Doplňuji:
Samozřejmě, hlasitost můžeš v případě potřeby současně snížit.

Další odpovědi

Pokud ten rámeček vypadá podezřele jinak, než ostatní prostředí operačního systému, je možné, že ho nevyvolal software v počítači, ale přímo monitor. Některé monitory mají i vestavěné reproduktory. Zkuste nějaké ovládací prvky přímo na monitoru. Bývají dole, nebo na straně. Zpravidla to je tlačítko s nápisem „menu“ a podobně.

zjentek

to znamená, že výkon zvuku máš nastaven na 100% ,)