Franta Jouda

Objednání Mc'donaldu v KFC

Dobrý den,
Mám naprosto stupidní dotaz, kdyby jsem si sednul do KFC a objednal si přes dovážkovou službu mc'donalda, dostlal bych od obsluhy
KFC bídu nebo ne? Je to vůbec povolený? :D

Odpovědi
Rocker

V restauraci nesmíš konzumovat potraviny,které jsi si tam nekoupil.

Filip84

Ano, naprosto stupidní dotaz máš.

KFC, nebo jiný řetězec, je hospoda sui generis. V hospodě se chlastá a žere, a to to, co si tam objednáš (a zaplatíš), ne, že si doneseš vlastní žrádlo nebo pití. To Tě z hospody vyhodí, logicky, z té nebo té.

A jestli nechápeš proč: jez více vitamínu, méně KFC nebo McDonald´s. 🙄🤦🏽‍♀️