Lindra

Obarvené vlasy

Obarvila jsem si vlasy ze světle hnědé na blond před rokem ,vlasy mi začaly odrůstat a jsou takové o něco vybledlější, tak se chci zeptat jestli neexistuje nějaký šampon nebi krém nebo tak něco aby se mi vrátila má původní barva ?

Odpovědi
Drap

Jedině nechat kopletně odrůst.

Damiana

Čerstvě odrostlé vlasy působí tmavěji přímo u pokožky hlavy. Pokud je necháš odrůstat delší dobu, tzv. šisují díky slunečnímu záření a mohou se ti zdát světlejší (jak ty píšeš – vybledlejší).
Jestli se chceš vrátit ke své původní barvě máš dvě možnosti. Buď nechat úplně odrůst (jak píše Drap) nebo dobarvit vlasy po celé jejich délce ve stejném odstínu, jako je tvůj přírodní.