haluzakfest

O co tady jde? Už jste někdo zažili něco, jako energeticky zacílený útok na vaši osobu? Co si o tom myslíte?

https://paten­ts.google.com/pa­tent/DE10253433­A1/en Vysílací jednotka myšlenek vysílá modulované elektromagnetické vlnové paprsky do lidského přijímače, aby ovlivňovala myšlenky a chování bez elektronického přijímače . Jak tohle chápat?

Jednotka přenosu myšlenek vysílá modulované paprsky elektromagnetických vln do lidského přijímače, aby ovlivnily myšlenky a činy bez elektronického přijímače
„vysokofrekvenční elektromagnetická energie promítána vzduchem do hlavy lidské bytosti a elektromagnetická energie je modulována tak, aby vytvořila signály, které může lidská bytost rozeznat bez ohledu na schopnost sluchu. osoby.
“:[https://paten­ts.google.com/pa­tent/US4877027]
„Zařízení pro reprodukci hlasových informací podprahovou technikou
“:[https://paten­ts.google.com/pa­tent/DE3628420A­1/en]
„Program modifikace terapeutického chování, sledování souladu a systém zpětné vazby
“:[https://paten­ts.google.com/pa­tent/US6039688]Injekčně-implantovatelný transpondér pro naši identifikaci
„systém nervové manipulace pomocí slabých impulzů elektromagnetickými poli z monitorů
“:[https://paten­ts.google.com/pa­tent/US6506148]
„Zařízení a způsob vytváření emocí
“:[https://paten­ts.google.com/pa­tent/US6219657]
„Způsob a zařízení pro změnu frekvence mozkových vln
“:[https://paten­ts.google.com/pa­tent/US5036858?­oq=5036858]
„Ovladač mysli
“:[https://paten­ts.google.com/pa­tent/US20030171­688]Polovodičová zaměřená energetická zbraň bez ohrožení života
„Zaměřovací zvukový a zobrazovací systém
“:[https://paten­ts.google.com/pa­tent/US3815409]

Tohle je vtip, nebo jak to chápat? Umíte si to dát do souvislosti s tzv. schizofrenií? Jde o nemoci, nebo nelidské Mengleho pokusy? V obrázku je náčrt z toho patentu „nesmrtící“ zbraně…

Odpovědi
Filip84

Vtip to rozhodně není, coram publicum to rozhodně rozvádět nebudu. 🙄🙈

Se schizofrenií to nemá společného nic, až budeš, vůbec, vědět, co to schizofrenie je, potom se budeme moci bavit na zero. Schizofrenici mají velmi specifický způsob uvažování, v podstatě abys toho docílil tím, co popisuješ, tak bys na každého jednotlivého člověka musel působit 24/365, což se jeví v praxi neproveditelné.

Abys si, vůbec, mohl udělat základní představu, co to je např. paranoidní schizofrenie, tak bys musel pročíst tak 10,000 stran textu, vysoce odborného, kterému – zjevně – nebudeš rozumět, a potom se ještě s několika paranoidními schizofreniky setkat. A to ne „na kafíčku“, musel bys s nimi strávit nějaký čas, pozorovat, mluvit s nimi. Navíc, symptomatologii podobnou schizofrenii vykazují, např., jedinci v psychospirituální krisi. Pokud jsi ji nezažil, je vysoce nepravděpodobné, že se s někým takovým kdy setkáš.

Pak by bylo o čem vést diskurs. Takto, bohužel.

Možná to vyzní, že jsem arogantní, nejsem: já jenom nemám čas ztrácet čas, a o určitých věcech je lepší pomlčet: nikdo by nevěřil a draze by zaplatil ten, kdo není v tu věc zasvěcen.

Pepa25

Myslím si, že uvedené patenty spolu souvisí jen velmi volně, část je vypršená a většina se nikdy prakticky nerealizuje (jak je to u patentů obvyklé).
Na druhé straně třeba taser jako zbraň není tak dávno vynalezená a nepochybuju, že vývoj v oblasti elektromagnetických zbraní je velmi intenzivní …

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Elektromag­netick%C3%A1_zbra­%C5%88

df

Je možné zkusit ověřit svalovým testem Davida R. Hawkinse.

haluzakfest

Heh, pane Filip84. Dřív než někoho zhodnotíte, se nejdřív zamyslete.. Znám jej? Vím o něm něco. Nemám chuť vám odpovídat… :D Ale pobavilo mě to.. Heh.. Jen vám řeknu. Patrně toho o Schíze vím víc, než průměrný psychiatr. Taky jste měl tu možnost sledovat a detailně studovat život těžkého schizofrenika? Já jo, byl to nejlepší kámoš. Tudíž, vím o tom už z této zkušenosti víc než vy. Dále jsem těch příležitostí měl více.

Teď k tomu, o čem máte strach i jen přemýšlet jak to tak vypadá.. Ano máte pravdu. Teda skoro. Jednak nemáte tušení co tyhle věci všechno umí, a v mých mozkových silách není vám to vysvětlit, zas tak hluboko a expert do tak odborných technologii a výzkumů nejsem. Taky nejsem někdo, koho by dokázali zastavit.

Asi mi nebudete věřit, že těmihle hračkami, se mě pokusili zlikvidovat. 3 dny ten útok trval, to co se přitom dělo s počasím, to jsem ještě nezažil, jakože počasí sleduji taky už pěkně dlouho, ovšem to nebylo jen počasí, to bylo vše co k tomu lze použít, od routeru, přes telefon a dokonce i letadla. Kůže na čele mi cukala, jako bych do ní pouštěl slabý elektrický proud. To co tímhle dokázali. Bylo neuvěřitelné. Nic horšího ale ani zajímavějšího a fascinujícího jsem v životě nezažil. Projevy schizofrenie, vám to dovede vytvořit doslova v mžiku. A nejen vám, i dalším lidem kolem vás. To pořád není vše.. Doslova vás dovedou tímhle i povzbuzeného uspat. Vyvolat bolest hlavy, i pohyby střev, arytmie.. nadýmání. Odpařovat z vás vodu.. V nejhorší fázi jsem doslova odpadl do lůžka a jen hýkal a sotva dýchal.. Nevím jak se jim podařilo to, že když jsem zapl mikrovlnku na ohřev jídla, tak normálně na ní běžně mám chléb položený. Ten chleba se té strany na které ležel, připekl. Nevím co a jak, ale vím, že tohle přišlo tak rychle, že jsem si toho ani nevšiml a to jsem velmi vnímavý a citlivý.. Co dál.. Dál už to je takové scifi, že by mi to stejně málo kdo věřil.. Každopádně mohu potvrdit, všechny ty pro laiky jasné info. z patentu, je naprosto skutečné a funkční. Tenhle dotaz, byl pouze průzkumný. Chtěl jsem vidět reakce. Sbírám totiž důkazy, hledám někoho vzdělaného, kdo by měl odvahu a možnost mi s tím pomoct.

Dále, funkce těchto hraček, jsou daleko za tím, co sem si dovedl představit.. Mohou vám vytvořit halucinace, jenže, to není tak účinné, kdybych viděl letět slona, lehnu do postele a vylezu tehdy dokud si nebudu jistý tím co se děje. To co dovedou je mnohem horší, tzv. deformovat realitu, je to zrádné v tom, že ji deformují nenápadně, mírně se mění, pak trochu víc, ale ani tohle nefungovalo. Dovedou způsobit kašel, tiky ve svalech.. Dovedou vám vytvořit doslova tisíce příběhů v hlavě. Doslova přečíst vše z vás, i to o čem nevíte, to čeho se bojíte, to co jste zažil zkrátka pracují se všemi informacemi ve vaší mysli.. Těžko tohle lze pochopit.

Co dál podstatného. Třeba to, že po tom prvním útoku, následoval po mé odvetě, další, ovšem sotva s tím začli, ihned jsem to zpozoroval a vnímal. Našel jsem způsob, teda myslím, jistý si nejsem, jak se tomu ubránit. Při prvním útoku, mě odrovnali protože jsem se nechal.. Nebyl jsem schopen vyplnit ani jednoduchý formulář, Nebyl jsem schopen přemýšlet a tvořit. Doslova mi stříhali myšlenky. Trhali a hlavu zasypávali mnoha podněty. Snažili se mě dohnat k šílenství, spáchat zločin, nebo jen diskreditovat a uklidit do blázince.. Ale začalo to hnusně. S čím totiž nepočítali je můj specifický mozek, jednak plný informací, ve kterých se hrabat, muselo být peklo.. :D Pro ně.. :D Taky nevím jestli je to běžné, ale spolu s tím signálem, mě do hlavy proudily i jejich vlastní mozkové signály. Zvláštní je, že hlasy jsem neslyšel žádné. Zvuky jo, ale ty zvuky skutečně byly. Když jsem zavřel oči, viděl jsem jakoby dvě poloviny, jedna červená a druhá modrá, všelijak se to přelávalo a při tom mi hlavou proudily ty odpornosti čím se mě snažili zahltit. Zbytek života strávím hledáním pachatele, né kvůli sobě nebo pomstě, ale kvůli tomu, že podle všech informací, část, ne-li podstatná nebo dokonce větší, schizofreniků. Vůbec nejsou schizofrenici, ale pokusní králíci jako já. A v dnešní době, je tohle už možná dotaženo do takové úrovně, že tím mohou ovládat třeba tisíce lidí synchronizovaně naráz.. A vytvořit takový příběh, jaký si zamanou.

Nejde jen o schízu, jde i o další věci, úzkosti, paranoia, myslím že to nemá hranice co s tím dovedou. Používají to v kombinaci s umělou inteligencí, ale dal jsem jim zabrat, jelikož jsem přišel na to, jak jim to ztížit, nejen že přečetli mou hlavu, ale přečetli i vše co mám v kompu, veškeré filmy a seriály do toho útoku zapojili, tzn. nešlo se dívat na nic co sem měl v pc, tak jsem se naštval, a začal jsem náhodně přeskakovat a přetáčet seriály, doslova jsem pocítil, to mírné zpoždění jelikož ai musela vytvářet nové a nové příběhy. Což mělo cca vteřinové zpoždění.

Jakmile se mi dostali dohlavy, doletěla ke mě infromace přímo tam z toho místa ze kterého na tom dělali, něco ve smyslu : To si děláš prdel! To bude trvat strašně dlouho a bude to drahééé. I přesto do toho šli, nevěřili, že bych to ustál.. Jenže já to ustál, nikoho jsem nezabil, neskočil jsem z okna, a neběhal pomateně po venku. Jen jsem umíral v posteli a nestíhal pít vodu. Celé tři dny zkoušeli jeden podraz za druhým, podlý, a promyšlený, od výhrůžek přes strašení, až po podlézavou nabídku, že bych jim pomohl.. : ) ale došlo mi, že zase bych jim pomohl leda k tomu mě zradit a zničit. Tudíž ano chytl jsem se, ale rychle mi došlo o co jde, a smůla, nic řekl jsem si tak mě usmažte, usmažte i všechny koho znám, dělejte si co chcete. Já věřím v Boha, i v další věci. Možná že mají eso v podobě AI a těchto hraček. Já mám možná ochranku z jiné planety.. Těch 5 hvězd na nebi v takové formaci, nebylo normální.

Jenže, už teď si uvědomuji, že nejspíš jsem už i ve vašich, mírně znalých očích, odepsán jako schizofrenik, i když pokud o schizofrenii opravdu víte dost. Tak víte i to, že to co píšu, dává v mezích možností smysl. Znám to jak se chizofrenici vyjadřují a jaké mají schopnosti. Já nemelu nesmysly, i přes to vše co sem zažil, nedostatečné vzdělání v těchto oborech. Přesto píšu dál. A nejen to. Jsem zcela odhodlán, přijít tomu na kloub. Nevím přesně co všechno a kdo všechno byl do toho zapojen. Možná jsem to ustál jen proto, že zasáhli kámoši tam z vrchu. Tohle kdybych věděl jistě. Tak jsem zcela za vodou, možná to tak je. A nebo jsou jen takoví žabaři, což neváhám použít proti nim jako pohrdání. Ovšem, dělám z jistého důvodu. Dva mí přátelé před tím než spáchali sebevraždu, se mi přesně tady tohle snažili vysvětlit.. Každý naprosto každý je odepsal jako magory a blázny, já ne.. Mě to co říkali, vrtalo hlavou.. Popisovali něco.. částečeně logicky a smysluplně, ale jen chvíli a pár slovy.. Pak už nebyli schopni zdravého úsudku.. Ale věděl jsem že se jim něco stalo nenormálního. No co už, čas vrátit zpět nelze, ale už po prvním kámošovi, jsem prohlásil, že jejich smrt nebyla zbytečná. A vypadá to, že nejen nebyla zbytečná. Ale pro mě prospěšná.. Co mě vůbec nejde na rozum je to, jak je možné že se od toho útoku cítím mnohem lépe, jsem schopnější, klidnější, přesnější a mám větší výdrž. Větší sebekontrolu.. Z toho asi někdo musí být tam někde jak opařený.

Tak se nezlobte za menší nevraživost na začátku textu, aspoň vím jak jsem působil já se svým nabubřelým vševědstvím. :D Bez urážky, na tohle už nehraji. Když se dovedu ovládat a nebrat osobně nic já.. Tak .. aha.. vono já už nejsem tak úplně já. :D Je to nesmírně náročné a tohle téma studuji jen asi týden.. Věděl jsem o tom dlouho, ale nehrozilo abych tomu věřil.. Nopak sem si myslel, že tohle je čistá nemoc. I u sebe jak to nastalo jsem pochyboval a říkal si tak, a už mi prdlo, rozjela se mi schíza a jsem v … tam kde slunko většinou nesvítí.

Hezký večer, a příjemné sny přeji. : ) Ps o těch chybách, překlepech vím, ale hold se mi prostě už nechce , pracuji od rána a udělal jsem toho víc, než kdy před tím v životě . Nevím jestli sem můžu házet odkazy, když tak přidám na výstižné video.. Což je taky masakr, nevím jestli to je nový smysl.. ale náhoda to být nemůže .. :D že každý den objevím náhodně nový film, ve kterém je kousek vysvětlení toho co jsem zažil.. Kdo by to byl řekl, že to nacpou veřejnosti pod nos.. : )