Nový počítač

Zdravim, chtěl bych si koupit nový počítač http://www.al­za.cz/asus-g10ac-cz003s-d476236.htm chtěl bych se vás zeptat jestli by jste do toho šly mam na mysli jestli se ta výkonost rovný ceně.

Odpovědi
Awe

jen za bednu tam necháš 10% z ceny.Nemáš lepší si PC poskládat?Já si ho poskládal a vyšlo to o hodně levněji.Mě na vzhledu PC nezáleží pouze na výkonu.za cenu kompletu poskladáš jednou tolik lepší PC

Funna

procesor OK, o desce nic nepíšou, paměť by ti měla stačit, grafika je výkonově někde v prostředku…cena trochu vyšší, ale platíš za to, že ti to poskládané přinesou až pod čumák a to chlazení taky dělá dost z ceny…skládat si to sám je sice hezké, ale pokud tomu 100% nehovíš, tak by sis mohl poskládal třeba pěkný zmetek…to si spíš zajdi někam za profíky, co se živím prodejem IT a kde i PC skládají a řekni jim svoje požadavky na PC, co chceš aby zvládal oni ti poradí, co je pro tebe nejlepší a udělají ti i cenu…