Novější hry(PC) pro dva hráče na JEDNÉ KLÁVESNICI

Vím, že podobných otázek už tady bylo dost, ale ani u jedné jsem nenašel uspokojivou odpověď. Mohl by mi prosím někdo poradit nějakou novější hru s hezkou grafikou, která se dá hrát ve dvou na jedné klávesnici. Zdůraznil jsem klávesnici, protože zvlášť do nových her amíci tlačí jako druhý ovladač gamepad a za to bych střílel. Zrovna jsme s přítelkyní zkoušeli Laru Croft and the Guardian of Light a co nás tam v nastavení čekalo… samozřejmě gamepad :( Ten si ovšem nehodlám kupovat, protože se mi protiví jeho ovládání. Např. Asterix&Obelix a Olympijské hry mě potěšila díky oládání na klávesnici, hezký grafice a zábavné kooperaci. Takže přátelé, nevíte o něčem takovém? Děkuji (beru i jiné žánry)
Doplňuji:
Asi bych měl tuto otázku upřesnit. Potřeboval bych hru jako třeba http://games.tis­cali.cz/recen­ze/asterix-a-olympijske-hry-49318 , kde můžete jet ve dvou na jedný nebo oddělené obrazovce a hlavně s možností nakonfigurovat si pro oba hráče klávesnici. Gamepady neberu! :)

Nejlepší odpověď
Vojtěch

Může být i flashová online? Z těch mám oblíbenou „The Light Temple“ nebo „The Forest Temple“. Dvě postavičky – panenka voda a panáček oheň – musí spolupracovat, aby postoupily do další úrovně logické hry.

Zdroj: http://www.web­games.cz/the-light-temple/3678-0/

Další odpovědi
vvaasseekk

Bulanci

štamgast

Já ti poradím: Zkus to u jakékoliv hry na skóre (třeba Sportovní nebo Střílečky), pak své skóre v jednotlivé misi (závodě) porovnejte a je to. Není to řešení, ale nouzově to postačí.

Kric.ouwner

COD MW 3 , nebo Bf 3 nebo Batman AC , ale nevím jestli vám to půjde na jednom PC :D:D:D:D , né sranda , nepochopím co je špatného na gamepadu když nechceš hrát na gamepadu tak si kup druhey PC OMG :D , zas tak drahý snad nejsou a jestli chceš hrát takovéto nic moc hry které nejsou náročné tak druhey PC vč monitoru i myše a klávesnice máš tak za 5 klacků což zas tak moc není…

anonym

Děkuji Vojtěchovi za zajímavou flashovku, vyzkoušíme. Spíše jsem měl ale na mysli typ hry jako např. Overlord 2 nebo Lara Croft GoL, jen bez toho zatraceného gamepadu. Hrájeme i Heroes 6, ale raději bychom i nějakou společnou akci.