DusanOrlik

Nejlepší PC-HRY pro 2 hráče?

Nezná někdo,fakt skvělou hru pro 2 hráče, na jednom PC? může to být jakýkoliv žánr, hlavně závodní,střílečky či skákačky.Znám akorát rhy typu FlatOut a Moorhuhn kart,ale to není nic moc :/ Díky za tipy.

Odpovědi
Bedy

Co třeba Ford Racing 2 nebo 3? To jsem zrovna předevčírem instaloval do nějakého počítače a docela se mi to líbilo.

Jinak můžeš projet třeba hrej.cz nebo jiný herní portál a tam toho najdeš dost.

karfigol

Dříve jsem měl nejraději Wormsy, to je pro 2 děsná sranda, pokud máš playstation, tak bych zkusil Mortal Kombat, já ho mám z http://www.game-hall.cz/ a to je celkem nářez