nesnasims

Nové zprávy o 2012

Slyšel jsem, že nemá být konec světa- ale že nepůjde 4 dny elektrika,Nevíte co je na téhle informaci pravda/popř. věříte tomu?

Nejlepší odpověď
anonym

Je to fáma,aby se někteří lidé posrali strachy!

Další odpovědi
vitekjanos

nesmysl jenom prej končí májský kalendář a to žee nepůjde elektrika nejde nijak předpovědět

ten který je

Začínám věřit tomu,že jak lidi blbnou s koncem světa,tak udělá někdo někde nějaký kopanec a něco se opravdu stane.:-(

Drap

Nevěřém, A ty ?

dj.david1234

Že by ČEZ začal šetřit? :D
Ale taky jsem to slyšel… ale je to blbost… 4 dny bez elektřiny? Hmm a? Tak hold půjdeme spát brzo noo..

Konec světa ani nic s tím spojovaný nejméně letos nenastane. Důvod? Nelze určít na den – v USA by začal konec světa dřív než u nás. A v Chine zase naopak o něco déle 😁 Takže pěkná blbost.. Tak přeji příjemné prožití Vánočních svátků 🙂

Zdroj: http://www.fa­cebook.com/mys­lim.premyslim

honza19hk

Konec světa někdy sice přijde ale nebude to letos.
A to že nepůjde 4 dny elektrika (ikdyž tomu nevěřím) mě nezajímá,mám dieslovej agregát 34kW.

Earl Sin

Jestli je to pravda, tak ČR se to netýká… My jsme 20 let pozadu… :)

Mapel

Běžná odstávka elektráren. Děje se tak 1× za 150 let. Teď to vyšlo zrovna na prosinec.