Vllll

Nova SanDisk pametova karta nefunguje

Dnes jsem si koupila tu SD kartu a normalne jsem si ji dala do telefonu. Ale kdyz jsem se koukla na uloziste, furt jsem tam mela tolik GB kolik jsem mela predtim. Zkousela jsem kartu vyndavat a davat zpet a restartovat mobil, ale stejne nic.

Odpovědi
Filip84

Zkus jí vložit do počítače a naformátovat, rychlým formátováním. Pokud to nepomůže, reklamuj.

Další možností je, žes si koupila kartu s nepodporovanou kapacitou. I dnes je spousta telefonů, co podporuje pouze SDHC standard, tj. maximálně 32 GB karty, jiné maximálně 64 GB, 128 GB atp. Zkontroluj si to ve specifikacích telefonu. Když do terminálu Zebra MC45 strčím 64 GB paměťovou kartu, taky jí to vůbec nenačte. A BlackBerry Curve 9320 ti napíše, že karta není podporována.

elkon

Musíš se také podívat na externí uložiště.

Hlada

Kartu je potřeba v telefonu naformátovat jako interní nebo externí úložiště. Kdyby to nešlo, je potřeba zkontrolovat parametry, jak píše Filip84. Dalším krokem ke kontrole by bylo naformátování v PC a zkouška zápis/čtení nějakého souboru.