Avatar uživatele
EDA

nová okna a vertikální žaluzie

Po výměně oken v cihlovém domě uvažuji o vertikálních žaluziích, tzn. okna bez záclon. Má někdo zkušenosti, jestli nebudou místnosti působit studeně?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? tom004, Salvaje před 4747 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Určitě ne.I vertikální žaluzie se dělají s různými vzory a v různých barvách.Stačí si jen vybrat podle interiéru.A mají proti záclonám výhodu,nenachytá se na ně tolik prachu jako na záclony,snáz se udržují,a jsou vhodnější i pro alergiky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Okna bez záclon je móda, která k nám přichází ze zahraničí. Je to věc vkusu. Dobré je také zvážit, jestli je do oken vidět. Ukazování svého soukromí není v našich krajích obvyklé.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Vertikálne žaluzie majú výhodu tam, kde vám nepozerajú do okien. Môžte si ich natáčať podľa polohy slnka a stále máte svetlo.
Horizontálne zase bránia pohľadu do bytu.
Materiál na zvislé (vertikálne) žaluzie môže byť z rôzneho materiálu aj z textilu (toto horizontálne nemôžu). Akú potlač a farbu použijete, záleží od vášho vkusu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
790511

Okno bez záclony mi připadá jako úplně normální věc. Nikde, kde jsem bydlel jsem neměl na okně záclony. Žaluzie mám normální horizontální. Jednoduché a účinné řešení. Dají se snadno nastavit i tak, aby dovnitř nebylo vidět, ale propouštěly světlo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek