dstepan1441

Doporučíte do 20 tisíc Kč 15,6palcové notebooky s kovovým tělem a SSD diskem?

Hledám notebooky s kovovým nebo hliníkovým tělem, ale stále marně. Podmínkou je snad jen 15,6 palců a SSD disk. Ceny notebooků, které jsem našel aby vyhovovaly (i dalším parametrům) byly kolem 15–20 tisíci. Prosím o nějaké typy celokovových (hliníkových, ocelových…) notebooků. Určitě nejsem sám, komu by se odpovědi hodily. Díky mockrát.

Doplnění: Nezdají se mi drahé, ale všechny co jsem našel byly bud plastové, nebo měly hlinikovy pouze povrch, kde je touchpad. Takže bych potreboval poradit s hledanim jiz zmineneho celokovoveho notebooku. Jinak souhlasim, ze pod 15 tisic jsou notebooky dost chabe. Takze zvysuji od 15–25 tisic, prosim poradte mi nejake. Diky moc

Nejlepší odpověď
cochee

No tak jestli jsem to pochopil, tak jsi našel, ale zdají se ti drahé? Jenže levnější (myšleno nový) asi neseženeš. Těch 15 litrů je tak nejlevnější notebook, aby nebyla ostuda to vůbec nazvat notebook. Levnější jsou už jen věci, kterými se děckám zalepuje huba, když řvou, že chtějí noťas.

Další odpovědi
gecco

Možná bys spíše měl upřesnit ´další´ požadované vlastnosti – třeba k čemu ten notes chceš (jaké programy chceš používat)…
😉
Protože pokud nejsi na výkon náročný, snáze (a levněji) seženeš outdoorový tablet, než notes…
😉

jáára

Za ty prachy novej určitě ne. Starší seženeš, DELL Latitude, Precision, pracovní HPčka…

dstepan1441

Díky za příspěvky, jen bych prostě potřeboval najít nějaké 15,6 palcové notebooky s SSD diskem do cca 20 tisíc Kč, které budou celokovové. Jen jména notebooků, nebo přímo odkazy. Problém je, že jsem žádné takové nenašel. dík za odpovědi :)