Dav123

Mohu si vzít s sebou notebook, když budu hospitalizovaný?

Dobrý den, jdu si lehnout na pár dní do nemocnice, a chci si vzít s sebou notebook… Prosím Vás, nevíte jak to chodí, aby mi ho třeba někdo neukradl, když budu na vyšetření? Je mi 15 a v životě jsem v nemocnici nebyl…
Díky
--

Notebook v nemocnici

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Nejlepší odpověď
marci1

U nás jsou v nemocnici na pokojích uzamykatelné skříňky. Zjisti si, jak je to ve vaší nemocnici. 🙂

Další odpovědi
Schluker

Je to riziko, ke kradezi dojit samozrejme muze a nejspise i dojde… doporucuju max telefon nebo tablet.

Edison

O drahých předmětech a jejich ochraně bude něco v řádu nemocnice. Doporučuji si je najít, jistě budou na webu, nebo si tam zavolat.

Dochy

Oficiálně nemocnice ručí jen za cennosti, které předáš do úschovy.
Reálně, když jsem tam byl naposledy, dva ze třech spolubydlících měli notebooky ssebou, já měl jen tablet. se třetím spolubydlícím jsem se víceméně minul (dokud jsem tam byl, měl jiné starosti než si hrát)

anonym

Kromě toho, co píšou ostatní, bych ještě zmíníl zámek na noťas.
Jde o ocelový lanko s okem a zámkem na klíč nebo kód.
Kolem nečeho omotat, provlíknout, zámek šoupnout do noťasu a zamknout.

Jen se ujisti, že v noťasu máš kam ten zámek píchnout.

Arne1

Taky jsem byl dvakrát v nemocnici s Notebookem. Ve Vyškově jsem ale musel používat svoje mobilní data, v Brně měli oddělení pro pacienty pokryté WiFi (heslo zařídila staniční sestra)

led

Najlepšie je opýtať sa vopred v nemocnici, kde budete hospitalizovaný.