Ceridwen

Notebook se zapíná až na 2. pokus – proč?

Starší notebook Toshiba, najednou se vždy po zapnutí jen podsvítí obrazovka, ale nic se neděje. Po několika minutách po opětovném stisku tlačítka „zapnout/vypnout“ se hodí do „hibernace“ a pak už se zapne normálně. Nic neobvyklého jsem s ním nedělala. Díky předem!

Odpovědi
pl4toon

Pokud se jedná o Windows Vista, či 7, zkuste opravu spouštění systému pomocí instalačního DVD.
Vložte instalační DVD do mechaniky PC, nabootujte z něho a zvolte možnost Opravit tento počítač.

Jorg

Dříve, než provedete celkovou opravu systému, zkuste systém vrátit. Nejspíš půjde o w7, v nabídce start tuto nabídku najdete. Konkrétně „obnovení systému“ a vraťte ho o tolik dní, kolik registrujete chybu.
Když to nepomůže, zkuste postupovat podle rady pl4toona a nepomůže-li ani to, jde o hw chybu. Ale o tom už servis :)
Hezký den.