dust8

Notebook se přepíná z připojení siťového kabelu na wifi a zpět dle lokace automaticky, či se musí zpět přepínat ručně?

Takhle. Doma mám notebook připojený síťovým kabelem pro internet. Půjde ven třeba za barák a chci se připojit na internet, tak pokud mám nainstalované wifi, tak se samo zapne, když není síťový kabel připojen nebo se musí aktivovat ručně a zadat heslo atd? Pak, když se vrátím domů, tak stačí připojit síťový kabel a internet běží či se to musí zase manuálně přepnout z wifi zpátky na kabel?

Odpovědi
Edison

  1. Pokud při prvním připojení zadáš „pamatovat si sítě“ tak si připojovací hesla pamatuje. Wifi pak řadí od posledního přidaného. V nastavení se dají pak přehazovat podle Tvých priorit.
  2. Přechod z drátu na WiFi problém není. Ale obráceně… Určitě stačí jen WiFi vypnout tlačítkem, nebo z menu v tray pod levý tlačítkem na ikoně síťových připojení.