tinice

Nokia n97 nebo Nokia n97 mini?

Chtěla bych se zeptat který mobil je lepší. Jestli nokia n97 nebo jeho menší verze nokia n97 mini ? A proč si myslíte že je lepší ?

Nejlepší odpověď
PostApMan

Jediný rozdil z praxe je ,že mini je už od slova mini , měnší a proto se tam nevešel například joystick, to je jediný znatelný rozdil. Qwerty klávesnice je trochu měnší ,ale jinak bez rozdílu.

Další odpovědi
anonym

pokud můžu doporučit ani jedno.. pokud chcete nokii, tak to si radši počkejte na nokii n8.. (tepr vyjde, ale stou budete určitě spokojenější)

  • co sem totiž zatím slyšel na nokii n97, tak bych se do ní bál jít..
  • dyštak jestli chcete nějak pomoct s výběrem, tak napište maila