monii:*)

Nokia Lumia 620 nebo HTC 8s ? :) Co je výhodnější ?

Odpovědi
jjnovo

Chválím tě za výběr WP 8, je to senzační operační systém. Spíše bych ti doporučoval Lumii 620, protože Nokia nabízí víc vychytávek v podobě aplikací, než nabízí HTC.

Orange

Nokia má stylové aplikace no, ale 620 se mi zrovna nepřijde jako hezký telefon. Jinak na Aukru se dá sehnat HTC 8X za 6 tisíc se zárukou a fajn stavem.

Bedy

Já bych se přiklonil spíš k Nokii, protože nabízí oproti HTC bezplatnou hlasovou offline GPS navigaci (není nutné se připojovat k internetu) a přecejen Nokia mají lepší foťáky, takže i kvůli lepšímu foťáku bych si ji vzal.

Mě se naopak nové Lumie líbí, nejsou to takové šediny a jsou hezky vytvarované, že se ten mobil v ruce hezky drží.