jechoutan

Nokia 800 – světelná signalizace

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda je možnost stáhnout si nějakou aplikaci do telefonu Nokia 800 pro světelnou signalizaci při zmeškaném hovoru, nové SMS nebo e-mailu.
Někde jsem četl že existuje aplikace která při těchto „zmeškáních“ rozbliká podsvícená 3 systémová tlačítka, ale bohužel už nemohu najít podrobnosti.
Předtím jsem měl Nokii 500 a té automaticky blikalo hlavní tlačítko menu při nějakém zmeškání, toto mi u nové nokie lumia 800 chybí (aniž bych telefon zapnul z úsporného režimu, nevím zda mám něco nového nebo ne)
Budu moc rád, kdyby jste někdo poradil. Děkuji mockrát :)

Odpovědi
Bedy

Ne, toto telefon nepodporuje

Abych se přiznal, já nic takového nepotřebují na svý Lumině 800 a co jsem taknějak hledal, tak jsem nic nenašel. Já to znám ze Symbianích Nokií, mě teda osobně ta funkce nechybí, budete si asi na to muset zvyknout. Opravdu jsem nic nenašel, bohužel ☹