norek

Nokia 500 jak na ikonu s obálkou

Na telefonu mi blika stale ikonka obalky a žádné zpravy nemám jak to ukončit,Jedná se o Nokii 500

Odpovědi
anonym

Vypadá to, že máš staré zprávy a tedy plnou kapacitu. Vymazat veškeré zprávy a popř. vypnout a znovu zapnout telefon.

Bedy

Zkusil bych mobil vypnout a znovu zapnout, pokud to nepomůže, tak buď může být v tom, že máte plnou paměť – nemáte nastavené ukládání zpráv na SIM kartu? Smažte nějaký zprávy a uvidíte.

Jinak předpokládám, že tam máte nainstalovaný Symbian Belle a ne starší Anna.