Fight Teddy

Neznáte vhodnou hudbu pro současný tanec?

Koncem prosince bych měla mít taneční vystoupení a jelikož se prosinec blíží, sháním hudbu.. Za každý nápad budu ráda, děkuji předem :)

Odpovědi
SonsyMite

Co je to „současný tanec“ ?

RyuzakiKate

No chtělo by toho říct víc, jestli to je hip hop/street, scénický tanec, společenský tanec, breakdance, show dance…
Pokud se o tanec zajímáš tak jako já, určitě tě chytnou videa na youtube ze soutěže „So you think you can dance?“ Tam najdeš od všeho něco, kolikrát jsem se u toho inspirovala, pokud budeš mít jakýkoliv dotaz, případně pak poradit hudbu, tak se neboj mi napsat.