VIKTORIÁ

Neznáte rychlou, nenáročnou večeři, pro kterou není potřeba moc surovin?

Se surovinami není takový problém, ale aby to hlavně nebylo moc náročné. Děkuju:)

Nejlepší odpověď
Mahoney

Co třeba chleba ve vajíčku? Nebo obyčejná vajíčka nebo toasty.

Další odpovědi
hanny 2

Třeba si vybereš – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tip-na-lehkou-veceri

badisko

kureci secuan s jasminovou ryzi …nebo postaci normalni…http://ww­w.toprecepty.cz/re­cept/7764-cina-%5C-secuan-%5C/ rychle a chutne ..

Rocker

Rohlík s máslem

elektrikář

Já dělávám obložené chleby, Natřu máslem a polkladu vším co dům dal vejce na tvrdo na plátky z očičkama z kečupu. Kousek salámu nebo kolečka klobásy kyselá zelenina řez cibule okurky. Pomazánky nastrouhám gothaj, trochu majonézy cibulku na jemno sůl pepř, hořtice, rozstrouhám kyselou okurku, feferonku nebo špetku chili. Nebo strouhanou nivu a máslo. pak máslo a žloudky na tvrdo, sekanou zelenou petrželku sůl pepř trochu vegety a chili, Aidam česnek majonéza kostku taveného sýra sůl pepř vegetu. Používal jsem všechny tyto pomazánky i na topinky.Na topinku natřal budapešťskou pomazánku kusek salámu Mexickou kys zeleninu nebo moravanku posypal strouhaným aidamem a dal pod gril zapéct.Srouhaný aidam, jedno syr vejce tavený sýr strouhaný gothaj grilovací koření, Natřelo se na krajíčky veky a na pánvi z obou stran na troše tuku opeklo.