Gollumek.88

Tip na lehkou večeři

Ahojka, chtěla bych se zeptat jestli neznáte nějaké jednoduché recepty na jednoduchou a rychlou véču, nejlépe teplou :) něco co se nepeče (páč zatim nemáme troubu) a něco.. no prostě rychlého, teplého, jednoduchého

Všem díky předem za tipy :)
Doplňuji:
vaječný chleba jsme měli včera. Ještě doplním, jídlo je (krom mě) pro mladýho, zbaští spoustu věcí, ale je to chlap, takže spíš ne nic sladkého…

na netu jsem koukala ale neobjevila sem nic co by mě uchvátilo :(

Nejlepší odpověď
ReHu

Nějaký salámový špíz?
Třeba s cibulí, paprikou, sýrem, …
Obalený v trojbalu, nebo jen v mouce nebo neobalený.
Nebo mi chutná maso na malé kousky orestovat a do pita chleba. K tomu zelenin.salátek.
Nebo těstovinový salát s grilovaným kuřecím masem.
Krom smaženýho sýru jsme dřív dělali i opečený lunch meat. Třeba v těstíčku. Může být i ten špíz.

Další odpovědi
panenka

Moje děti mají rádi Vaječný chleba k tomu jim vždy nakrájím rajčata nebo jim ten chleba ozdobím kečupém,míchaná vajíčka,záleží na tom co máš ráda nebo si zapeču v Mikrovlnce hamburger s hermelínem je toho hodně .Zkus si třeba něco taky najít na netu uvidíš,že něco určitě najdeš.

Ještě ti napíši jeden recept mým dětem to moc chutná kup si toustový chleba 2 kusy namaž sýrém třeba Apetito a na něj dej salám třeba Šunkový přilož k sobě obál ve vajíčku dej na rozpálený tuk a usmaž z obou stran je to moc dobré.

rybíz

Zkuste někdy smaženky: tenší plátek knedlíku, potřít kremžskou (obyč.) hořčicí, plátek cihly, plátky šunky(salámu),plá­tek cihly, na to pl. knedlíku s hořčicí. Obalit: vejce, strouhanka a usmažit. Vhodné s tatarkou, kečupem. Nebo smíchat 1 vejce s nastrouhaným sýrem(100g), nesolit, dát z jedné strany na chleba a nejdříve sýrem položit do rozpáleného tuku, pak druhou stranu.

elektrikář

Tousty dají se dělat i na pánvičce. Tavený sýr, strouhaný sýr, vejce, hořtice a koření podle zvyku a chuti. Na drobno cibulka paprika,salám, nebo šunka okurka. Natře se na krajíčky veky a opeče na oleji. může de to na talířku obložit třeba moravankou neba syrovou zeleninou. Jinak na začátek doporučuji někde koupit strší remosku mněl jsem jí v podnájmu a pak vozil po montážích.
Dá se v ní upéct všechno. Perník. Podle návodu na sáčku s kořením, jen se musí péct nadvakrát poprvé mi vyběhl a zvedal remosku.
V kramně jsem si nechal mouku navážit na půl kg, cukr po 2o dekách.Lžíci kaka pro barvu a přidal jsem tam skořici a mletý muškátový oříšek. Pekl jsem to k snídani na stavbě,Piza. Bůček, plněné papriky.