Pizza cz

Neznate někoho, kdo by mohl vlastnit bratra mé feny?

Zajimalo by mě, jak teď vypadá její bratr. Fena je z Vyškova a jsou jí 3 roky. Narodila se 12. 11. 2017. Původně jsme ji kupovali jako jorkšíra, vyklubal se z ní ale krásný krizenecek. Jestli znáte někoho kdo vlastní takového podobného psa, prosím napište, chtěla bych vědět, jak si jsou podobní atd. :)
Případně jestli někdo nemá podobného pejska (přikládám foto), můžu mu říct něco o něm (našla jsem na Google hybrida, v Americe dost rozšířený, nejspíš naše fena)

Odpovědi
iceT

No a napadlo tě, zeptat se původních majitelů psa, tedy těch, od koho jste psa kupovali?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.