Neznáte někdo nějaký alternativní způsob (nějaký domácí recept), jak vyleštit, vyčistit zašlý žesťový nástroj? Díky

Nejlepší odpověď
annas

Existuje prostředek Sitol (kdysi Sidol). Kupuje se v drogerii, takže nevím, zda se dá považovat za domácí.

Další odpovědi
mojitek

Sidol je trosku vic abrazivni,ten bych radsi nepouzil jestlize je povrch kvalitni. Na lesteni je nejlepsi Neoxyd(tuba za cca 30,–)

jestlize je povrch mene kvaltni tak pouzijte to co psala Annas