rorajs

neznáte nějakou pěknou indickou pláž ????????

po 4 jedu do Indie na jih a chtěla bych na nějakou pěknou turistickou pláž no jako Goa a tak to je jasné ale nějakou pěknou na jihu Indie

Odpovědi
MonkeyKing

Přesně ve státě Goa jsou nádherné, ale musím vám něco navrhnout – západně od jižní Indie jsou ostrovy Lakadivy ( severně od Malediv), stát Lakshadweep.

http://www.go­ogle.cz/search?q=lak­shadweep&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ei=i­o2LUrSbGMzAswaW9Y­CACw&ved=0CAk­Q_AUoAQ&biw=1366&­bih=667

Sem skoro nikdo nejezdí, ačkoliv je zde stejné moře jako na Maledivách a i stejné klima!

Pokud se rozhodnete pro tuto destinaci, dejte mi prosím vědět, rád bych tam také jednou zašel :D