Scratchy07

Neznáte nějakou hru pro více hráčů ?? *viz popisek

Nějakou hru pro dva a více hráčů, ale aby jsme ji mohly hrát každý na jiném počítači (já tu hru budu hrát na svém počítači a kámoš taky na svém, že se prostě připojíme do tý hry každý na jiném počítači) (jsme oba na stejné Wi-fi) (ale ať to kdyžtak neni hra, kde hraje třeba 50 hráčů)

Odpovědi
Dochy

Známe spoustu her. Pokud napíšeš jakého žánru by měla být, třeba ti i správně napovíme.¨pokud bys ten žánr napsal místo „viz popisek“, většina lidí by vědělq co chceš ještě před rozkliknutím otázky..
http://www.hry­.cz/dama#p=ho­me

NikkiHeat

Lze se třeba přes online servery připojit ke hře a vytvořit si tam místnost jen pro vás dva. Např. na Gameparku nebo Battlefielplay4free nebo koupit si hru (nainstalovat si jí do PC – oba dva) a pak přes Hamachi vytvořit prostředí jen pro vás dva.

HeX PsendaID

Nevím jestli spíš chceš hru typu League of Legends (můžu doporučit) kde můžeš hrát i s více kámošema (2–5) nebo spíš Minecraft, FIFU či cokoli jiného. Je jich hodně stačí určit typ nebo žánr.