Nezměnila se vám po půlnoci lišta G. Toolbar?

Co bylo vpravo,je vlevo, něco mi zmizelo a vyskakuje mi u šipky přiblblá tabulička s oznámením,že překlad není k dispozici.Tedy – u slova,na které šipka náhodou míří.

Nejlepší odpověď
Ájínek

U mně je vše v pořádku......že by následky dlouho trvajících veder.......:-))))

Další odpovědi
kazisvět

U mně je také Google Toolbar lišta ve Firefoxu v pořádku.
Zkuste použit symbol klíče v pravé části Toolbaru a menu tlačítka. Pokud by to náhodou nefungovalo, tak zadejte ve složce tlačítek Obnovit výchozí nastavení a pak si můžete tlačítka nastavit, jak potřebujete.

bubukaa

ne