Viktorie II.

Nezdá se vám, že řetězce zaspaly dobu?

Blíží se konec září a oni ještě nemají vystavené vánoční zboží.

Nejlepší odpověď
paul1

😀😁😂 👍👍

Další odpovědi
Ametyst

Možná budou letošní Vánoce zrušeny. 🙂

led

Podľa zaručených správ tovar vo výkladoch bude už pred Vianocami, ale teraz musíte počkať.
V súčasnosti majú veľa neplánovanej práce:
1 – Šijú (dodávatelia) anticovid_rúšky pre vystavený vianočný tovar.
2 – Pred výlohami pripravujú miesta pre stanovený bezpečný počet zvedavcov.
3 – Zabezpečujú dostatok covid_samotestov pre zákazníkov.
4 – Z dôverných zdrojov mám informáciu, že vianočný tovar v obchodoch bude ešte pred Vianociami 20×x (rok predaja sa včas zverejní)

Kepler

Osobně se mi zdá, že ne, vždyť do vánoc schází ještě 3 měsíce.

Drap

Nezdá.

Rokio

Také se mi to nezdá. Vánoce jsou ještě za dlouho.

Justin1

Myslím, že už to nebude dlouho trvat a stromky a ozdoby se objeví.

Na procházkách vídám jeden dům, do kterého leze Santa po provazu po celý rok.

led

Justin1
Naozaj to je Santa a nie neplatiaci zákazník (odberateľ tovaru)?