matejtrunkat

NexusS nebo HTC Desire S?

Chci si koupit nový telefon, ale nemůžu se rozhodnout, který. Poraďte prosím.

Odpovědi
Paulovič

Rozhodně HTC, sám vlastním HD2 a jsem naprosto spokojený. Takový iPhone se může jít zahrabat.

S pozdravem Roman

MacChill

Já bych hlasoval pro nexus s

MartyZz

Já osobně mám se značkou HTC velmi dobré zkušnosti a navíc Desire S je jedním z nejpovedenějších mobilů od nich, takže jednoznačně HTC Desire S.

anonym

asi takto, nexus s a desire s jsou velmi podobne telefony, velmi podobny software, i schopnosti. Cim se lisi je kvalita displeje, displej nexus s vyrabi firma samsung a je to nejnovejsi technologie SUPER AMOLED PLUS displejů, ten rozdil je hodne znat, uz jen kvuli tomu displeji bych volil radeji Nexus S nebo Galaxy S

samozrejme lide vam tu budou vychvalovat htc protoze ma pochopitelne delsi tradici na trhu, ale dejte spis na zkusenost s konkretnim zarizenim nez jen s danou znackou, galaxy S i nexus S jsou lepsi volba. Obavam se jen ze nexus s asi nenajdete za prilis rozumnou cenu.