Nevite zda když dam dceři darem nemovitost, zda si lze u notaře na již darovanou nemov.zřidit věcne břemeno.

daruji nemovitost a chci mit na darovane nemovitosti věcne břemeno a nevim zda to je možne když je to dar.

Odpovědi
nabubindes

rozumím tomu správně, chceš to věcné břemeno zřídit spětně, dodatečně, dům si již daroval? určitě to jde, má to však háček, dcera s tím musí souhlasit! určitě máte dobré vztahy a dcera to pro tvůj klid v duši ráda udělá.