Kelt

Nevíte, zda existuje možnost se někde vyspat pár hodin dle potřeby?

Znáte to, přátele si vybíráme, příbuzné ne. Přijedou k nám příbuzní, které bych nejraději neviděl, ale přijedou za ostatními. Omezím jejich styk jen na nejnutnější dobu, půjdu do práce. To, že budou u nás, snižuje možnost volných prostor na spaní, proto bych chtěl třeba po noční směně někam zajít a přespal tam od 6:00 do 12:00. Po noční směně nemá člověk na vítání někoho, kdo se vyspal do růžova. Hotely, obvykle potřebují mít do 10 hodin vyklizené pokoje. No půjdu se tam zeptat, ale pokud má někdo lepší typ, nebo zkušenost, tak uvítám. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

No, není to jednoduchá situace. Pokud nemáš nikoho známého aspoň se zahradním domkem nebo chatkou, klidně bych vzal zavděk spacáku a karimatce někde v klidném a odlehlém místě. Taky jsem už spal v autě. Nebo zůstat po dohodě se šéfem v práci déle.

Další odpovědi
nyjono

Keplere, přesný.
Taky volím karimatku a auto. Dnešní karimatky jsou úžasně pohodlný. Autem zajedeš někam, kde je klid a máš vystaráno.
Pokud nemáš vhodné auto, pak požádat kamaráda.
V krizi upozornit návštěvu, jasně a srozumitelně a vyspat se doma.