Lukáš Rusek

Nevíte proč mám „poruchu rovnováhy“?

Přesný popis: Je mi 14 let. Asi už od konce prázdnin cca 22.8. mám takové točení hlavy. Vždy, když stojím a nehýbu se tak se nakláním do stran. A když se kouknu nahoru tak je to ještě horší to točení. Za ty dva měsíce to mám pořád ale v jiné míře obtížnosti. Někdy se mi i stalo že mě to blokovalo koukat do stran. Ale to už je pryč. Někdy se i klepu asi kvůli vysokému tlaku. Vždy když se klepu jdu ven a pak už je to o hoodněěě lepší ale točení je pořád.

Nejlepší odpověď
Lamalam

A co ti na to odpověděl tvůj lékař? Nechoď se zdravotními problémy na internet, doktor je lepší!

Další odpovědi
Drap

Příčin může být hned několik. Pokud se nenecháš vyšetřit u lékaře, tak se příčinu nedozvíš.

ivzez

Nevíme.

Ale víme, že pokud to nebudeš řešit s lékařem,
můžeš mít problémy hodně dlouho (i celý život).