annas

Nevíte o záhadných místech na světě, která se vymykají přírodním zákonům?

Nejlepší odpověď
anonym

město zlaté hory- u Šumperku; teče tu potok do výšky ;D
Doplňuji:
pracovní úřad-kdo chce pracovat-nedostane práci, kdo nechce pracovat-dostane ;D
sociální úřad-cikáni dostávají jen tak pro nmic za nic peníze ;D

Další odpovědi
Andělé

Toto video mě zaujalo…

Zdroj: www.stream.cz/u­servideo/585536-horici-pekelna-brana

tom004

Česká republika.:)

dědapetr

Podivné anomálie
http://www.do­plnek.com/con­tent/podivne-anomalie

vagra

Badatelé, kteří se o tento fenomén zajímají, se opakovaně vracejí například k severochilskému přístavnímu městu Arica. Právě při jízdě autem po okresní silnici od tohoto města ve směru k vesnici Putre narazíte na jedno z míst, kde je leccos takříkajíc postaveno na hlavu. Auta sama od sebe vyjíždějí do kopce, také vylitá tekutina teče vzhůru, místo aby kopírovala spádnici a stékala dolů s kopce, předměty se samovolně dávají do pohybu a jak jinak – kutálejí se do kopce.
V Itálii je vesnička Rocca di Papa, jejíž jedna ulička se stala díky nezvyklým jevům vyhlášenou místní atrakcí, kdy se plechovky a jiné předměty položené na zem samy dávají do pohybu navzdory mírnému stoupání a předpokládanému působení zemského magnetismu. Mezi podobně tajemná místa se řadí i silnička na polské straně Sněžky (vede k obci s názvem Kr). Jinou takovou anomálii najdete na západě Skotska, mezi Ayerem a Maidensem (jde o úsek silnice A 719, tzv. Elektic Brae). Rovněž v Novém Brunšviku v Kanadě mají svou „magnetickou horu“.
Další příklady takových záhad, jsou na mém zdroji

Zdroj: http://www.spi­rit.cz/index.php?op­tion=com_conten­t&view=article&id=3553:­podivne-anomalie&catid=80:ab­normality&Ite­mid=92