Radek.Netik

Nevíte o přehrávači mp4?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda-li nevíte o nějakém programu do PC zdarma který umí přehrát formát MP4 děkuji

Nejlepší odpověď
dudu

Nedávno jsem s pomocí programu Any Video Converter překonvertoval na formát MP4 nejen klipy, ale i celé filmy. Pak jsem přesunul data do empéčtverky v mobilu a uložil na kartu. Nyní mohu koukat na filmy a poslouchat videonahrávky prakticky kdekoliv. Určitě jsem však neobjevil „Ameriku“, ale je to bezva. Mám obyčejný dvousimkový Emgeton.

Další odpovědi
GangstaHelper

Nainstaluj si tyto kodeky http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/kodeky/kli­tecodecpack/?g[hledano]=k%20li­te&g[oz]=5.7.0&g[up]=Fu­ll .

Pak jako program pro otevření souboru MP4 zvol třeba Windows Media Player (funguje bezproblémů).

Tyto kodeky by měly mp4 zprovoznit ve většině přehrávačů.

Retko

Pouzij popularni KMPlayer