Nedávno jsem s pomocí programu Any Video Converter překonvertoval na formát MP4 nejen klipy, ale i celé filmy. Pak jsem přesunul data do empéčtverky v mobilu a uložil na kartu. Nyní mohu koukat na filmy a poslouchat videonahrávky prakticky kdekoliv. Určitě jsem však neobjevil „Ameriku“, ale je to bezva. Mám obyčejný dvousimkový Emgeton.
| 0 Nominace Nahlásit |
Nainstaluj si tyto kodeky http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/kodeky/klitecodecpack/?g[hledano]=k%20lite&g[oz]=5.7.0&g[up]=Full .
Pak jako program pro otevření souboru MP4 zvol třeba Windows Media Player (funguje bezproblémů).
Tyto kodeky by měly mp4 zprovoznit ve většině přehrávačů.
|
0
před 5946 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |