Ronnynik

Nevíte někdo prosím, jak se zbavit doma blech?

Dobrý den, nevíte někdo nějakou užitečnou radu jak se zbavit blech?Vyzkoušeli jsme doma pořádně uklidit, vyčistit pohovku a dokoce jsme i vyšpíchali nějakým sprejem proti blechám. Ale stále se nám na rukou objevují štípance. Prosím porad'te někdo.. =)

Nejlepší odpověď
atriplex

A jsou to blechy? Larvy blech žijí ve špíně, takže je potřeba všechny zákoutí v podlaze vyčistit a vydesinfikovat. Mohou to však být štěnice a s nimi to bez deratizační firmy nezvládnete. Blecha skáče – štěnice nikoliv, jsou to ploštice a štípance jsou drobné v řadách (štípne, popojde, štípne, popojde).

Další odpovědi
Drap

Pozvat deratizerskou firmu, pokud nic jiného nepomáhá.

rtepp

http://www.dde­sinder.cz/?gclid=C­KuO6qq1rKsCFQb­wzAodrh3X6A

MacChill

Zkuste znovu pořádně uklidit, vysát, utřít prah (i za skříněmi apod.) Koupit nějaký pořádný prostředek (např. Biolit-určitě nešetřit)a pořádně vystříkat.