minimana

Nevíte někdo, proč mi po letech přestal fungovat zvuk u nahrávaných filmů z Ulož to? Poraďte prosím!

Odpovědi
ivzez

To je zvláštní… Kde ty filmy máte?
Kontroloval/a jste zvuk u jiných filmů?
Zvuk v PC funguje?

Po poslední aktualizaci Windows 10 mají
některé počítače problém se zvukem:
Zvuk, který doposud fungoval, se „ztratil“
a ve správci HW se objeví informace,
že nebyl nainstalován zvukový systém.
__

Já jsem si stáhla ISO poslední verze Desítek
a zkusím čistou instalaci systému.

minimana

Filmy si pouštím ve VLC media player, dříve stažené filmy mají normálně zvuk, i všechny zvuky v počítači fungují. Ale mám Vistu!

ivzez

VLC je dobrý přehrávač, ale myslela jsem, kde ty filmy máte uloženy. Je zvláštní, že se to týká jenom filmů z UložTo…

Vista už není podporovaná. Používat ji lze samozřejmě dál, ale je potřeba počítat s tím, že se někdy může projevit „nestandardně“.