klob1

Nevíte někdo kde sehnat na ZD-931, ten bakelitový kroužek ke stojánku?

Zdravím,
nevíte někdo kde sehnat na pájecí stanici ZD-931, ten bakelitový kroužek ke stojánku?
Ať hledám, jak hledám, tak nikde ho nemohu objevit jako díl.
Mám ho na dvě části a zkoušel jsem to různě spojit, ale bez toho, aby to skutečně drželo. Někdy to jen chvilku drželo, ale stejně to pero zatíží a kroužek se neudrží.
Díky.

Odpovědi
elkon

Z toho obrázku není poznat nic. Co to drží, jak je to důležité a jestli by se to dalo nějak jinak vyřešit.

klob1

Zkoušel jsem dát nový obrázek jenže to už nejde. O tam chybí ještě kouset z toho bakelitu, který drží právě do stěny.