Beny

Nevíte někdo kde nebo pod jakým názvem najdu na You Tube Kokoškovu hlášku z Šíleně Smutné Princezny ?

Chichi Cheche Chocho?

Odpovědi
SteimlX

hmm jednodušší bude asi stáhnout si celej film a hlášku si vystřihnout, perfektně a jednoduše to umí KM Player – umí se všema možnejma formátama a ukláda taky do spousty formátů

iceT

Nevzpomínám si na Kokoškovu hlášku,ale princezna řekla chacha chocho chichi po promítání grotesky ve 00:42:40 miutě filmu.