Nevíte někdo, jak přibl. dlouho vydrží?

tekutá náplň do el. odpařovače? Je to zařízení na nemilosrdné vraždění komárů. Díky.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Jak který. Já používám Reid a vydrží mi měsíc, nebo i dva. Až to budete kupovat, podívejte se na krabičku, nebo se poptejte prodavače/pro­davačky. Ti to zřejmě budou vědět.

Další odpovědi
iceT

Ja mam biolit,tekuta napln mi vydrzela asi dva mesice,kdyz jsem ji davala jen na noc.Pak je jeste takovy polstarek a ten vydrzi jen pres noc a v baleni je jich asi 20 a stoji kolem 50 kc,–. Tekuta nahradni napln stoji asi 150,–.ale je to 100% ucinne.

ReHu

Já dávám polštářky a 1 mám na cca 3 noci, někdy i víc.