Avatar uživatele
anonym

Nevíte někdo,co se děje,a co s tím?

Asi 2–3 dny,vždy,když se hlásím na Seznam,vyskočí mi 2 tabulky.
1.oznamuje,že systém Windows nemůže najít položku Seznam.
2. říká,že aplikace Firefox je již spuštěna,ale neodpovídá.
Pro otevření nového okna mám ukončit pův. proces Firefox,

nebo restartovat systém.

Už mě ty restarty otravují. Vyčistil jsem,co vyčistit šlo,
defragmentoval,o­testoval PC – vše se zdálo O.K.
Bum – znova.
Kromě toho,proč to střečkuje,mi není jasné,jak mám ukončit něco,co není. Díky.

Doplňuji:
Nemohl by být zakopaný pes v tom,že když se chci PŘIHLÁSIT na Seznam,vyskočí mi lišta,oznamující,že „Firefox z bezp. důvodů zabránil – blabla.“
Ale je tam možnost „POVOLIT“.
A tak to povolím,musím dokonce dvakrát.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 4929 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Taky se mi to stane s mým prohlížečem,je spuštěný,ale není vidět,tak to řeším Ctrl+Alt+Delete-spuštěné procesy a tam je jasně vidět,že prohlížeč je spuštěný,tak dám proces ukončit a v klidu opět spustím.Možná by pomohlo stáhnout jinou verzi Firefoxu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Keď vypnete Firefox, ešte nejakú dobu pracuje v pozadí – odhlasuje sa. Dá sa to urýchliť núteným vypnutím Ctrl+Alt+Delete Správca úloh vo Windows – Procesy – firefox.exe
(podľa Rynek878)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

1/ jaká používáte rozšíření firefoxu ? Menu->Nástroje->Správce doplnku … proc se ptam? protože doplnky jsou dobry sluha ale zly pan, maji hodne velke pravomoci a mohou firefox hodne vylepsit ale i hodne poskodit. Pak casto nezbyva nez zalozit zcela novy uzivatelsky profil

2/ skusil jste zalozit fungl novy uzivatelsky profil ve firefoxu ? deje se to i s novym profilem nadale ? – zde je navod jak na to http://www.od­povede.sk/otaz­ky/ako-vytvorit-novy-profil

3/ pouzivate nejnovejsi verzi firefoxu (aktualni verze je na www.firefox.com )

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek