Klarisa

Nevíte kdy chodí nemocenská ze sociálky?

Může člověk,který vydělal 500kč za měsíc dostat vůbec nemocenskou?Prý dostanu ze sociálky,ale kolik to bude?Asi nedostanu nic.Je to hrozné,člověk nemá peníze ani na živobytí.Přemýš­lím,že půjdu pracovat,at jsem nemocná nebo ne,.nic jiného mi nezbude.Také hledám práci na internetu každý den,ale nic není.
Doplňuji:
Měla jsem odpracované 4 dny a zbytek byla nemocenská,proto těch 500kč.Nemocenskou jsem nedostala.

Nejlepší odpověď
mosoj

Nemocenskou Vám spočítají z předpokládaného výdělku. Podle platového výměru.
Nemocenská ze sociálky chodí běžně až tak za dva měsíce, ale záleží jak rychle dostanou podklady a zda jsou v pořádku a jakou mají úředníci na sociálce náladu.

Další odpovědi
melír

Já jsem dostala nemocenskou až za 3 měsíce