leonessa

Nevíte, kde se dá koupit staniol nebo brevný alobal?

Potřebovala bych zabalit oříškové kuličky jako bonbony, ale nevím, kde mám sehnat něco, do čeho bych to mohla zabalit.Mám to jako dárek do práce a chtěla bych, aby to nějak aspoň vypadalo.
Potřebovala bych to sehnat do zítra :)

Nejlepší odpověď
Drap

U nás jsem ho viděl v papírnictví , spolu s vánočními dekoracemi

Další odpovědi
Zbynas

Určitě papírnictví. (Ale ne každé)

Emefej

U nás to mají v papírnictví.

anonym

Zkus ten v e.shopu, ale ty ho určitě potřebuješ co nejdříve, že?

Viděl jsem v kadeřnictví, že používají staniol, byl zlatý, ale možná mají i více barev.

Zdroj: http://panetsro­.cz/staniol-stribrny-10-x-20cm-2