KN

Nevíte, jak u Sony Xperie U zabránit přístupu k internetu?

Ihned po zapnutí se mobil připojil k internetu, nevíte, jak tomu zabránit? Děkuji

Odpovědi
Hykam

Zavolat na help linku, ať přpojení k netu zablokují. nejjednodušší a nejspolehlivější.

Bedy

Smartphone bez internetu není smartphone a je to škoda peněz…
Nicméně můžete to zablokovat tak, že vymažete v nastavení všechny přístupové body a stáhnete si aplikaci APNdroid.
Ale první zapnutí budete asi muset vydržet s internetem nebo zkusi skočit do prodejny operátora, kde to zablokují…

Vendys2

Mě stačilo udělat chybu v IP adrese ;)

Mika47

Zavolat operátorovi a ten to zruší.