lukas.lukas

Nevíte jak se jmenuje scanner aby šlo vydět pod oblečení pro mobily ?

Nejlepší odpověď
chudst

Nic takoveho skutecne neexistuje a to ani u ‚tenkych tricek‘ :) Na to byste potreboval rentgenove bryle, jako v James Bondovi.

Takove zarizeni sice existuje, ale neni volne pristupne a na jeho pouziti se vazou prisna pravidla.

Mobily na to jednoduse vybaveny nejsou; kdyzby byly, mel by je snad kazdy a odpovezte si uprimne: vam by se libilo, kdyzby si vas lide prohlizeli, i kdyz se treba nemate zac stydet? :)

Další odpovědi
DDarent

Nic takovýho neexistuje!!! to co je na internetu sou trapný programy, ve kterých sou většinou viry!!! Nic na vidění skrz oblečení prostě neexistuje!!! Vlastně existuje, ale vidíte jenom obrysi podprsenky, nebo tak, ale pouze u těch, co maj tenký tričko!!!
Doplňuji:
Přes tenká trička to funguje… já to zkoušel, ale opravdu jenom slabé obrysi!!! skoro to samí jako veskutečnosti!!!

Nestačilo by holku s tričkem polejt vodou, pak to vyfotit, a nepotřebuješ žádnej program!!!

venkovan

A co tam uvidíš aby to mělo smysl a význam Možná několik hvězdiček před kukadly když někdo pozná, že šmíruješ.
I když „vydět“ se dá lecos co my ostatní nevidíme.

jennysh

nebudu nalhávat,že by se mi to jako chlapovi nelíbilo,ale myslím, že je to celkem nevhodné téma tady zvláště pro ženy,slečny. Myslím že jsou i jiné způsoby jak se k té příležitosti dostat.Ale nebudu se vám tady rozepisovat,to snad víte sám.

mosoj

Pořiď si infrabaterku a nějakou kameru která umí IR (infra režim). Mobil to asi nebude.
Kamery které mají funkci Nightshot to umí.

S funkcí Nightshot přišla kdysi firma SONY ve svých amatérských kamerách. Právě pro svoji schopnost vidění pod svrchní šaty to vyvolalo v arabském světě velkou nevoli a firma SONY tuto funkci do kamer nějaký čas přestala dávat.

BTW" Opravdu věříte na ty roentgenové brýle.
To si myslíte že jsou lidé na letištích vystavovány roengenovému záření ??????