kapaagama

Nevíte jak se jmenuje písnička z očka? V klipu je kluk a holka a co spolu všechno zažili.

Ahoj. Nevíte jak se jenuje písnička, kterou hrají na očku?Je anglická a Je k ní moc pěkný klip s holkou a klukem. Je v něm spočítáno kolik toho spolu zažili. Např. 234576 kisses, 432 shared showers, 76 partys, 56 afterpartys, 1 bad arguent.. joke :. Vůbec ji nemuzu najit. uz sem prohledala všechno :)

Nejlepší odpověď
giluro

Wilkinson – Afterglow. Může být? 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=I9QGpHScGug

Další odpovědi
anonym

Pokud máš smartphone, stáhni si aplikaci SoundHound a až ji budou hrát, zapni ho a mobil přilož k rádiu.On ti písničku vyťaví
Jugar