hanna4

Nevíte, co znamená hnědý čtverec v mapě?

Dívala jsem se na mapu google.bylo to v Naganu a když jsem na to klikla tak se objevil nějaký dum(jako fotku)

Odpovědi
Nuk nuk

Myslíte ten hnědý čtvereček v kolečku? To jsou blíže neurčené instituce. Jako jsou tam označené dejme tomu restaurace, hotely, nemocnice školy atd. Tak jsou na mapě instituce, které jejich zadavatel neoznačil konkrétní značkou, často to bývají různé úřady, ale může to být sportoviště, nebo cokoliv jiného (včetně výše zmíněných, pokud to bliže neurčili).

T3NY

U každé mapy by měla být legenda, která všechny znaky vysvětluje.