Avatar uživatele
Lgee

Nevíte, co to může být?

Táta mi řekl že přišlo nějaké doporučené psaní (vyzvednutí na poštu), kvůli čemu to může být (dostala to i máma která u nás nežije)

PS: soudní řízení o čem? : D dostala to i máma

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1628 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Proč se ptáš tady, je to fakt na hlavu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Nevíme. Cizí zásilky nám nejsou přístupné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gus_Fring

Těžko říct. Můžete to být z vlastní zkušenosti soudní řízení. Nebo také, pokud to dostali Tvoji rodiče, něco o Tobě.

19.11. 15:56 O čemkoliv. Nevím, jen odhaduji podle toho, že Tvoji rodiče nežijí spolu, tak jsou zřejmě rozvedení. Minimálně já to tak mám. Tudíž se to může týkat majetkového vyrovnání, spor o dítě,… Ale stále je dost pravděpodobné, že to je něco jiného. Toto je jen můj tip. Hlavně se s tím netrap.

Upravil/a: Gus_Fring

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

Že by exekuce poplatku za likvidaci odpadu?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Ze samotného oznámení (avíza) se dá zjistit jen

  • charakter zásilky – pokud je to doporučené psaní s dodejkou, tak to bude pravděpodobně úřední psaní (úřady vyžadují potvrzení doporučení formou dodejky)
  • číslo zásilky – s použitím nástroje „sledování zásilek“ na webu České pošty lze zjistit poštu podání

(jednou mi došlo emailové avizo, kde bylo přímo napsáno „dne xxxx.2019 jsme učinili pokus o doručení zásilky Doporučené psaní s podacím číslem RRxxxxx od odesílatele YYYYYY“, ale to byla výjimka – předpokládám, že odesílatel to asi někam zadal, aby mi to mohli napsat)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… no, já bych ho vyzvedl, jak můžem mi vědět co v něm je. když to ani ty netušíš, opravdu dotaz jak stehno, přemejšlej prvně, něž položíš dotaz …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lgee

To ne. Rodiče takové věci neřeší byla pouze po rozvodová dohoda, napadá mě ještě něco třeba s bankou.. máma je napsána jako zástupce.

před 1628 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Gus.fring – tak nedávno mi ukradli mobil třeba i to.. :D

před 1628 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kazatel

Tak třeba usnesení o odložení pátrání po štípnuté věci.

před 1628 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví