K121212

Je normální, že mám menstruaci jen přes den?

Je normální, že když mám menstruaci, tak ji mám jenom přes den?
Vždycky ji mám jenom přes den, v noci ji vůbec nemám, v noci je vložka čistá, ale jakmile ráno vstanu, tak se to spustí a je toho hodně.
Je to v pohodě?
Neměla bych jít na gyndu?
Je mi 15 a ještě sem tam nebyla

Odpovědi
Roman71

Nejsem doktor ani gynekolog, takže spíš tipuji, že by to byl v tvém případě začátek menstuačních cyklů. Doposud jsi nemenstruovala, že? Nějakou dobu to trvá, než se cykly ustálí i co do pravidelnosti. Někdy bývají i bolestivé. Když ležíš, máš v těle rovnoměrně rozprostřený tlak krve. Jakmile si stoupneš, přirozeně je nevyšší tlak dole. Od toho se může odvíjet i průběh menstruace.

cappuccino

Znas gravitacni zakon?