Nevim, jak má s tím přestat a ukázat, že dělá chybu

mam brachu a porat mne mlatí a nevím jak ho vtom zastavit

Nejlepší odpověď
Radovan M

Napalte mu taky jednu, bude se divit,a až uvidí že to bolí tak si možná uvědomí že to nemá dělat.

Další odpovědi
Vicki

Nevím kolik Vám je a kolik je bratrovi,ale každopádně se mu musíte vzepřít,jinak z Vás bude mít fackovacího panáka.

Nuk nuk

Záleží na Vašem a bratrově věku. POkud je bratříček dítě, nezbývá, než to říci rodičům (ale v dětském věku je to trochu normální, ne? My jsme se se sestrou jako děti rvaly jak koně).
Pokud je bratříček dospělý, tak to už obvykle neřeší rodiče, ale policie.

panenka

Neznám váš věk ani vašého bratra takže mu slušně vysvětlite,že pokud toho nenechá řeknete to rodičům a bránte se.Nemůžete se přece nechat mlátit od bratra.

pivou

Možná to budeš brát jako žalování ale jestli to není jen sourozenecké škádlení ale normální týrání , tak bys to určitě měla probrat s rodiči a říct bráchovi že ti to vážně baví a že už to nebudeš snášet